Opublikowano Cze 09 , 2011 | Inne cuda

Jacek Olechowski

Komentarze (0)

Jacek Olechowski

Jacek Olechowski jest znaną od 15 lat postacią na rynku mediów i marketingu. W 2010 roku spółka Mediacap S.A. (w której jest kluczowym udziałowcem) przejęła Scholz & Friends Warszawa – oddział jednej z wiodących międzynarodowych agencji reklamoweych.

Jacek Olechowski zaangażowany jest również w inne przedsięwzięcia – miedzy innymi jest akcjonariuszem w Iklu SA – spółce, która jest właścicielem porównywarki ubezpieczeń Rankomat.pl.

W 2005 roku World Economic Forum nominowało Jacka Olechowskiego do grona Young Global Leaders. Jest laureatem między innymi nagrody „Keep Walking” przyznawanej przez Newsweek Polska (otrzymał ją w 2007 roku). W roku 2008 wybrany do European Young Leaders przez niemiecką fundację BMW Stiftung.

Jacek Olechowski, urodził się w 1977 roku. Jest magistrem Finansów i Bankowości SGH, absolwentem programu „Global Leadership and Public Policy for the 21st Century” Kennedy School of Government (Harvard University) oraz Georgetown Leadership Seminar 2010. Jest żonaty i ma syna.


Komentuj

Kategorie